Aktuality

 • ZŠ Třebízského v síti

Fotbalisté navazují na neuvěřitelné úspěchy.

Datum: 10. listopadu 2023 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Ze života školy

Ve středu 8.11. se žáci zúčastnili finále krajského poháru FAČR ve fotbalu v Praze. Na finále se dostavilo 5 škol, které stejně jako naši žáci vyhrály okresní kolo poháru. V turnaji se podlehlo pouze jednomu soupeři, a to škole z Dobříše 0:3. Žáci následně porazili školu ZŠ Slaný 2:0, ZŠ Pečky 1:0, ZŠ Benátky nad Jizerou 2:1. Díky tomuto fenomenálnímu výkonu se naši žáci umístili na 2. místě z celkového počtu 50 škol Středočeského kraje.

Lukáš Psota

Galerie

8 fotografií

 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu