Školní družina

  • ZŠ Třebízského v síti

Rozhodnutí o přijetí žáků do ŠD/ŠK 2022 - 2023

Datum: 20. června 2022 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina , Školní klub

Základní škola a Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Třebízského 523, okres Mělník, příspěvková organizace se sídlem Třebízského 523, Kralupy nad Vltavou, PSČ 27801 Č. j.: ZŠaMŠKpy 430/2022 Datum: 20. 6. 2022 ROZHODNUTÍ  o přijetí žáků do ŠD/ŠK ve školním roce 2022/2023 Ředitelka základní školy, jejíž činnost vykonává Základní škola a Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Třebízského 523, okres Mělník jako věcně a místně příslušný ...

Číst dále

Rozhodnutí o přijetí žáků do ŠD/ŠK 2022 - 2023

Datum: 20. června 2022 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Číst dále

Velikonoce

Velikonoce

Datum: 25. dubna 2022 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Všechna oddělení ŠD se zapojila do soutěže vyhlášené kralupským EKOCENTREM - velikonoční zvířátko. Nejmladší řáčci získali 2. místo a byla jim předána odměna zástupci EKOCENTRA. Také jsme navštívili kralupské muzeum. Téma výstavy a dílniček bylo Velikonoce. Žáci se seznámili s historií Velikonočních svátků a poté si mohli vyrobit velikonoční dekoraci.

Číst dále

Březen ve ŠD

Březen ve ŠD

Datum: 1. dubna 2022 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Děti připravily krásnou jarní výzdobu do školní šatny. Starší děti měly vyhlášený měsíční projekt na vlastní knížku, nebo komiks. A všem se to velmi povedlo. Dále se všechna oddělení zapojila do výroby dárečků k zápisu pro budoucí prvňáčky. Ekocentrum vyhlásilo Velikonoční soutěž o jakékoliv zvířátko spojené s Velikonocemi, které děti velice nadchlo a všechna oddělení se do soutěže zapojila.

Číst dále

Únor ve ŠD

Únor ve ŠD

Datum: 28. února 2022 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Únor jsme začali jarními prázdninami. Po návratu se žáci věnovali výrobě masek k nadcházejícímu Masopustu a povídali si o historii a zvycích.

Číst dále

Leden ve ŠD

Leden ve ŠD

Datum: 28. ledna 2022 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Po vánočních prázdninách jsme se opět sešli ve škole. Žáci ve školní družině vyráběli, kreslili, rozvíjeli jemnou motoriku a pracovali ve skupinách na společných projektech. Počasí nám přálo k častým venkovním aktivitám.

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 20. prosince 2021 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Prosinec utekl a máme tady vánoční svátky. Děti vyráběly přáníčka a dárečky. Přejeme všem krásné a klidné Vánoce a do roku 2022 štěstí, klid a hlavně zdraví.

Číst dále

Podzim v ŠD

Podzim v ŠD

Datum: 29. listopadu 2021 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Podzim je měsíc barevný a pestrý na rozmary počasí. A je také mnoho témat, kterým se dá věnovat. Žáci vyráběli, kreslili a vybarvovali draky. Besedovali o změnách v přírodě a vytvářeli projekty ,,Jak se zvířata v přírodě chystají na zimu". Výtvarnou činností přivítali svátek Svatého Martina a začátek zimy krásnými vločkami z papíru.

Číst dále

Říjen v ŠD

Říjen v ŠD

Datum: 26. října 2021 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Listopad jsme ve školní družině jak se patří přivítali. Prvňáčci si připomněli den Zoubků Děti vyráběly z přírodnin dekorace, zvířátka a skřítky. Halloweenské odpoledne pro kamarády z družiny připravili starší žáci z klubu. Počasí nám přálo a tak jsme celý měsíc hojně využívali pobytu na školní zahradě.

Číst dále

Září v ŠD

Září v ŠD

Datum: 28. září 2021 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Po prázdninách jsme přivítali děti opět ve škole. Ve školní družině využívaly stavebnice, připravovali výzdobu na podzim a také se zapojily do projektů s dopravní tématikou k právě otevřenému dopravnímu hřišti v našem areálu. Počasí nám přálo k využívání školní zahrady k míčovým a pohybovým hrám.

Číst dále

Školní družina, školní klub

Datum: 1. září 2021 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Ve čtvrtek 2.9.2021 bude již provoz školní družiny aktuální. Ráno - od 6:30 ( poslední příchozí prosíme v 7:20) Odpolední - od 11:40 do 16:30 ( v tomto čase je možné vyzvednout děti kdykoli) Přejeme krásný nový školní rok.

Číst dále

ŠD/ŠK

ŠD/ŠK

Datum: 29. června 2021 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Červen byl nabitý činnostmi. Pro děti byl připravený na zahradě Den dětí. Plnily se úkoly a luštily tajenky. Při hrách venku jsme objevili roháče, který děti velice zajímal. Všichni se již těšíme na prázdniny. Ve středu 30.6. je provoz ŠK omezen do 15:00. Hezké prázdniny.

Číst dále

Přihlášky do ŠD/Šk

Datum: 14. června 2021 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Připomínáme rodičům, že do konce června přijímáme přihlášky do ŠD/ŠK na nový školní rok 2021/2022. Přihlášku je možné vyplnit a poslat zpět na email slavickova@skola.trebizskeho.cz, nebo si jí můžete vyzvednout osobně. Také je možné ji poslat po dětech.

Číst dále

Přihlášky do ŠD/ŠK

Datum: 26. května 2021 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina , Školní klub , Oznámení rodičům

Zákonní zástupci, kteří mají zájem o přihlášení dětí do ŠD/ŠK na školní rok 2021/2022 si mohou vyplnit přihlášku, kterou naleznou v příloze a zaslat do konce června na email slavickova@skola.trebizskeho.cz. Nebo napsat email, abychom poslali přihlášku po dětech. Vyplněnou přihlášku opět děti přinesou do konce června. Přihlášky automaticky nepřechází na další školní rok. Každý rok se vyplňují nové. Vzhledem k omezené kapacitě ŠD/ŠK mají ...

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 10. května 2021 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

V dubnu jsme pro děti připravili Čarodějnou stezku a to ve dvou verzích. Jednu si někteří žáci mohli projít díky počasí na školní zahradě a plnit různé zajímavé úkoly, které měla připravené čarodějnice Agáta. Pro všechny děti, které mohly a chtěly, byla připravena čarodějná stezka s úkoly v okolí školy. Už se můžete těšit na další stezku.

Číst dále

Školní družina

Datum: 2. května 2021 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Máme tady další jarní týden. V tomto týdnu mají svátek maminky a tak jsme připravili pro děti něco pro inspiraci.

Číst dále

Školní družina

Datum: 25. dubna 2021 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Blíží se nám konec měsíce dubna a tak jsme pro děti připravili něco o čarodějnicích. Připomínáme Čarodějnou stezku v okolí naší školy.

Číst dále

Školní družina, školní klub

Datum: 20. dubna 2021 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Blíží se nám čarodějnice a tak jsme pro děti připravili Čarodějnou stezku v okolí školy. Začátek je na plotě u vrat do školy. Ke splnění je 10 úkolů. Odpovíte na otázku a místo šedých okýnek jsou písmenka, která dají dohromady tajenku, kterou pošlete na email, který je napsaný u posledního úkolu. U posledního úkolu musíte přijít na celé slovo. Potřebujete tedy tužku a papír. Užijte si stezku.

Číst dále

ŠD/ŠK Den Země

Datum: 18. dubna 2021 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Na tento týden jsme pro vás připravili omalovánky, pracovní listy, něco pro šikovné ručičky, hry a to vše s tématem ,,Naše ZEMĚ". Naše planeta má totiž 22.4. svátek a tak ho společně s ní oslavíme. Dále pro vás připravujeme Čarodějnou stezku v okolí naší školy. Až bude vše připraveno ke startu, najdete zde pokyny k plnění úkolů na stezce.

Číst dále

Školní družina

Datum: 7. dubna 2021 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Jaro se pomalu hlásí. Připravili jsme pro děti pracovní listy, omalovánky a něco malého k vyrábění.

Číst dále

Velikonoce

Datum: 30. března 2021 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Blíží se Velikonoce a tak jsme pro děti připravili omalovánky, pracovní listy a něco k vyrábění s velikonoční tématikou. Hezké Velikonoce.

Číst dále

Školní družina

Datum: 22. března 2021 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

První jarní týden nás přivítal sluníčkem. Na stránkách máte další činnosti, kterými se můžete zabavit a užít si jarní dny.

Číst dále

Přijetí žáků do ŠD/ŠK

Datum: 28. srpna 2020 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina , Školní klub

Z důvodu epidemiologické situace budou do školní družiny a školního klubu přijati žáci 1. - 4. tříd, kteří podali přihlášky na konci školního roku. Provoz ŠD/ŠK bude z organizačních důvodů zkrácen do 16:00.

Číst dále

Školní družina

Datum: 22. června 2020 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Poslední týden školy. Všem přejeme krásné, klidné a slunečné prázdniny. Dávejte na sebe pozor a dodržujte pravidla bezpečnosti,o kterých si celý rok povídáme. Do středy 24.6. je poslední termín k odevzdání přihlášek do ŠD/ŠK.

Číst dále

Školní družina

Datum: 15. června 2020 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Tento týden věnujeme všem tatínkům. Připomínáme všem rodičům, že do 24.6.2020 je nutné poslat přihlášky do ŠD/ŠK na nový školní rok. Přihlášku naleznete na stránkách školy v aktualitách.

Číst dále

Školní družina

Datum: 8. června 2020 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Dobrý den, přihlášky do ŠD a ŠK na rok 2020/2021 najdete za stránkách školy v aktualitách. Přihlášky posílejte zpět na e-mail slavickova@skola.trebizskeho.cz nebo vrankova@skola.trebizskeho.cz do 24.6.2020

Číst dále

Školní družina

Datum: 31. května 2020 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Tento týden začínáme svátkem všech dětí. Inspirace na činnost je hlavně o nich.. Všem přejeme krásný ,,Den dětí".

Číst dále

Školní družina

Datum: 26. května 2020 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Nové nápady a náměty na zpestření činnosti doma. Vše je dobrovolné, nepovinné. Hlavně hodně sportujte. Nejlépe, když počasí dovolí, venku v přírodě.

Číst dále

ŠD

Datum: 18. května 2020 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Tento týden se v činnosti budete věnovat hlavně rodině. Nezapomeňte chodit hodně ven a sportovat.

Číst dále

Školní družina

Datum: 11. května 2020 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Pro tento týden jsme si připravili inspiraci na činnost s tématem zvířátek a domácích mazlíčků.

Číst dále

Školní družina

Datum: 4. května 2020 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Další den v karanténě a tak přikládáme inspiraci na týden od 4.5. - 8.5. Téma: Den maminek. A samozřejmě nezapomeňte jít se pravidelně proběhnout ven a zahrát si tam s rodiči a sourozenci nějakou fajn hru.

Číst dále

Školní družina

Datum: 27. dubna 2020 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Inspirace na týden 27.4. - 1.5. - téma: čarodějnice. Rozklikněte ,,zobrazit přílohu".

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 20. dubna 2020 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Vážení a milí rodiče, již měsíc je kvůli situaci kolem COVID19 i nadále naše škola uzavřena. Abychom Vám pomohli ulehčit situaci, zabavit děti a zpestřit jejich program, nabízíme pro inspiraci odkazy na různé web stránky a tipy na činnosti, které by jsme dělali ve ŠD. Vše je samozřejmě dobrovolné, nepovinné. Všem přejeme hlavně hodně zdraví a trpělivosti. Tento týden je téma: Den ...

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 27. února 2020 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Únor byl ve školní družině opět plný různých činností. Děti vyráběli přáníčka k Valentýnovi, masky na karneval, který byl pro ně připravený v aule školy a masopustní koláče a jitrničky z modelíny. Povídali si o zimě a zimních sportech a jak se při nich bezpečně chovat. Za příznivého počasí se proběhly po školní zahradě. Nejvíc je asi zaujala beseda s naší českou reprezentantkou v ledolezení Anetou Loužeckou, která měla připravené fotografie ...

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 27. ledna 2020 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

V lednu žáci ve školní družině zavzpomínali na ohňostroj krásnými obrázky. Připomněli si svátek tří králů. Povídali si o bacilech, otužování a vitamínech. Různými výtvarnými technikami si připomněli zimu a zvířátka, která v zimě potřebují pomoct.

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 19. prosince 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Prosinec byl pro děti opět plný tvoření a získávání nových znalostí. Při besedách se dozvěděly o vánočních zvycích a historii vánoc. Opět vyráběly a kreslily. Na konci měsíce navštívily kino. Všem přejeme krásné a klidné Vánoce a v novém roce hodně štěstí a zdraví.

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 2. prosince 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

V listopadu měli žáci napilno. Kreslili,lepili, besedovali a vytvářeli krásné dárečky na vánoční jarmark. Žáci prvních tříd navštívili divadelní představení v kulturním domě Vltava. Ještě chvílemi dobré počasí využili k pohybu na školní zahradě.

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 24. října 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

V říjnu si děti ve školní družině hodně hrály a využily jsme stále ještě přívětivého počasí k pohybu na školní zahradě. Připomněli jsme si co všechno se na podzim odehrává v přírodě. S koncem měsíce října je spojený Helloween, který jsme uspořádali pro děti v aule školy.

Číst dále

ŠD/ŠK

Datum: 21. října 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina , Školní klub

Zítra v úterý 22.10.2019 pořádá ŠD/ŠK pro žáky přihlášené do ŠD/ŠK od 13:45 Helloweenské odpoledne.Konec přibližně 14:30.Strašidelné masky vítány.Děti si užijí zábavu a soutěže. Rodiče prosíme o trpělivost při vyzvedávání svých dětí ze ŠD/ŠK.

Číst dále

Školní družina

Školní družina

Datum: 30. září 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina

Školní rok jsme začali s žáky velmi aktivně. Žáci byli seznámeni s řádem školní družiny a seznámili se také s novými kamarády a areálem školy. Vyráběli záložky,zápichy ovoce, kreslili, modelovali a hráli různé hry.

Číst dále

Září v ŠD/ŠK

Datum: 30. srpna 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina , Školní klub

Provoz školní družiny a školního klubu začíná od úterý 3.9.2019. Ranní provoz od 6:30, poslední žák bude puštěn do školy 7:20. Odpolední provoz od 11:40 do 17:00. Od 13:00 do 14:30 není možno si žáky vyzvedávat (probíhá hlavní činnost)!!! Plán na září : Těšíme se do školy • Vítáme žáky po prázdninách ve škole • Rozdělení žáků do jednotlivých oddělení • Seznámení se školou, řádem školní družiny • Poučení o ...

Číst dále

Přijetí do ŠD/ŠK

Datum: 29. srpna 2019 Autor: Slavíčková Kategorie: Školní družina , Školní klub

Rozhodnutí o přijetí do ŠD/ŠK naleznete v příloze.

Číst dále