Ze života školy

  • ZŠ Třebízského v síti

Škola v přírodě - 1. stupeň

Datum: 10. června 2024 Autor: Kuzní­ková, PaedDr. Kategorie: Oznámení rodičům , Ze života školy

Všichni žáci jsou na místě v pořádku, ubytovali se a chystají se na oběd na řízek s bramborovou kaší a večer na srbské rizoto.

Číst dále

Další fotky ze Švýcarska

Další fotky ze Švýcarska

Datum: 6. června 2024 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Ze života školy

Číst dále

Bezpečný den

Bezpečný den

Datum: 5. června 2024 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Ze života školy

Číst dále

Exkurze do Švýcarska

Exkurze do Švýcarska

Datum: 5. června 2024 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Ze života školy

Mrkněte na foto z cesty do Švýcarska, noční prohlídky plovoucího jeviště na Bodamském jezeře, prohlídky Rýnských vodopádů Schaffhausen a z procházky soutěskou zakončené opékáním buřtů.

Číst dále

Výměnný pobyt v Polsku

Výměnný pobyt v Polsku

Datum: 5. června 2024 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Ze života školy

Číst dále

Školní zahrada - projekt 9. tříd

Školní zahrada - projekt 9. tříd

Datum: 23. května 2024 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Ze života školy

Číst dále

Rozhodnutí o přijetí do 1. třídy ve šk. roce 2024-2025

Datum: 29. dubna 2024 Autor: Kuzní­ková, PaedDr. Kategorie: Oznámení rodičům , Ze života školy

Základní škola a Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Třebízského 523, okres Mělník, příspěvková organizace se sídlem Třebízského 523, Kralupy nad Vltavou, PSČ 27801   Č. j.: ZŠaMŠKpy/274/2024 Datum: 29.4.2024 ROZHODNUTÍ   o přijetí žáků k základnímu vzdělávání od školního roku 2024/2025 Ředitelka základní školy, jejíž činnost vykonává Základní škola a Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Třebízského 523, okres Mělník jako ...

Číst dále

Kroužek drátování

Kroužek drátování

Datum: 26. dubna 2024 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Ze života školy

Na kroužku drátování se děti učí práci s různými druhy drátů a s pomůckami na jejich zpracování: několik typů kleští, pilník, kladívko a kovadlina pro tepání. Pomocí korálků i jiných doplňků tvoří krásné dekorace a šperky pro radost sobě a svým blízkým. Podívejte se do galerie, co všechno už od prosince stihly vyrobit. Všechny děti jsou moc šikovné, trpělivé a mají cit pro výběr barevných kombinací, je to radost! Hana Šmejkalová, lektorka ...

Číst dále

Barevný den

Barevný den

Datum: 27. března 2024 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Ze života školy

Středa 27. března byla u nás ve škole ve znamení různých barev. Každá třída přišla oblečená ve své vybrané barvě. Ze společného setkání ve školní zahradě vzniklo následující foto.

Číst dále

Zubní prevence - projekt pro 1. třídy

Datum: 20. března 2024 Autor: Kuzní­ková, PaedDr. Kategorie: Oznámení rodičům , Ze života školy

Zubní prevence Letos vedení školy zapojilo naši školu do projektu Veselé zoubky. Každý prvňáček obdržel balíček se zubním kartáčkem a pastou pro děti, brožurou, samolepkou s návodem na čištění zubů a zubní nitě. Pedagogové obdrželi výukové materiály k projektu, aby mohli žákům vysvětlit důležitost správné výživy pro zuby, prevence v podobě návštěv zubaře a hlavně pravidelného a správného čištění chrupu. Projekt podpořil důležitost ...

Číst dále

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

Datum: 12. února 2024 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Ze života školy

Číst dále

Foto z lyžařského kurzu

Foto z lyžařského kurzu

Datum: 12. února 2024 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Ze života školy

Číst dále

Třebíkova vánoční laťka

Třebíkova vánoční laťka

Datum: 12. ledna 2024 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Ze života školy

Číst dále

Vánoční akademie na motivy pohádky O vánoční hvězdě

Vánoční akademie na motivy pohádky O vánoční hvězdě

Datum: 22. prosince 2023 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Ze života školy

Číst dále

Florbalisté sbírali další zkušenosti

Florbalisté sbírali další zkušenosti

Datum: 18. prosince 2023 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Ze života školy

Naši florbalisté (v kategorii 7.ročník a mladší) v okresním kole na Mělníku skončili na 4.místě. Po dvou smolných porážkách proti celkovému vítězi ze ZŠ Veltrusy 2:3 a proti ZŠ 28.října Neratovice 1:2 následně výrazně přehráli ZŠ Mšeno 5:1. V posledním utkání bylo nad naše síly GFP Neratovice 0:4. Většina týmu se v této kategorii objeví i v dalších letech, což přináší poměrně slibná očekávání. Mgr. Martin Šulc

Číst dále

Mikuláš ve škole

Mikuláš ve škole

Datum: 13. prosince 2023 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Ze života školy

Číst dále

Kroužek drátování

Kroužek drátování

Datum: 21. listopadu 2023 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Ze života školy

Kroužek drátování navštěvuje několik dětí ze čtvrtých a pátých tříd. Jsou moc šikovné, baví je to a stále se zlepšují. Zkoušíme pracovat s různými materiály a témata střídáme podle ročního období. Teď nás čekají vánoční ozdoby. Zde je ukázka toho, co už si děti zvládly vyrobit. Hana Šmejkalová

Číst dále

Fotbalisté navazují na neuvěřitelné úspěchy.

Fotbalisté navazují na neuvěřitelné úspěchy.

Datum: 10. listopadu 2023 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Ze života školy

Ve středu 8.11. se žáci zúčastnili finále krajského poháru FAČR ve fotbalu v Praze. Na finále se dostavilo 5 škol, které stejně jako naši žáci vyhrály okresní kolo poháru. V turnaji se podlehlo pouze jednomu soupeři, a to škole z Dobříše 0:3. Žáci následně porazili školu ZŠ Slaný 2:0, ZŠ Pečky 1:0, ZŠ Benátky nad Jizerou 2:1. Díky tomuto fenomenálnímu výkonu se naši žáci umístili na 2. místě z celkového počtu 50 škol Středočeského kraje. ...

Číst dále

"Mezi námi strašidly" - projekt třídy 5.A

"Mezi námi strašidly" - projekt třídy 5.A

Datum: 3. listopadu 2023 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Ze života školy

Číst dále

Výměnný pobyt z Polska

Výměnný pobyt z Polska

Datum: 24. října 2023 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Ze života školy

Číst dále

Výsledky okresní soutěže v přespolním běhu

Výsledky okresní soutěže v přespolním běhu

Datum: 5. října 2023 Autor: Kuzní­ková, PaedDr. Kategorie: Oznámení rodičům , Ze života školy

Ve středu 4. 10. 2023 se naši chlapci i děvčata zúčastnili okresního kola v přespolním běhu a přivezli senzační dvě 3. místa.

Číst dále

Foto z adaptačního kurzu

Foto z adaptačního kurzu

Datum: 12. září 2023 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Ze života školy

Číst dále

Už se všichni těšíme - 4. 9. 2023 v 8. 00 v aule školy

Datum: 17. srpna 2023 Autor: Kuzní­ková, PaedDr. Kategorie: Oznámení rodičům , Ze života školy

Začátek září je pro mnoho z nás spojen se začátkem školního roku. Skončily prázdniny a všichni jsme o rok starší. Co nás tedy všechny, tedy naše žáky, jejich rodiče, pedagogy a ostatní zaměstnance ve školním roce 2023-2024 čeká. Kromě tradičních školních i mimoškolních aktivit se v prvním pololetí soustředíme na vybudování nové multimediální odborné učebny, na kterou jsme získali 4 718 637,- Kč z Integrálního regionálního operačního ...

Číst dále

Ohlédnutí za školním rokem

Datum: 7. července 2023 Autor: Kuzní­ková, PaedDr. Kategorie: Oznámení rodičům , Ze života školy

Ohlédnutí za školním rokem Rekonstruovaná škola a školní kuchyň i jídelna Letošní školní rok jsme začali v nově zrekonstruovaných prostorách školy i školky. Nová kuchyň a školní jídelna se sice oblékla do nového kabátu až na začátku prosince, do té doby musely kuchařky vařit ve stísněných pronajatých prostorách, ale vše zvládly pod vedením hlavní kuchařky paní Lucie Hermanové na výbornou. Všem zaměstnancům i zřizovateli patří velké ...

Číst dále

Třídní učitelé pro školní rok 2023 - 2024

Datum: 3. července 2023 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Oznámení rodičům , Ze života školy

I.A - Mgr. Eva Baladová I.B - Pavla Slavíčková II.A - Zuzana Vránková II.B - Anežka Tichá III.A - Anna Votavová IV.A - Bc. Monika Valery , Dis. IV.B - Mgr. Iveta Jirasová V.A - Mgr. Gabriela Slavíková V.B - Mgr. Martina Kohoutová VI.A - Mgr. Jana Dušánková VI.B - Mgr. Vladimír Suchý VII.A - Mgr. Pavlína Nováková VII.B - Mgr. Marcel Kubálek VII.C - Luboš Mikšovský VIII.A - Mgr. Martina Brondičová VIII.B - Mgr. Pavla Hirst IX.A - Mgr. Pavla ...

Číst dále

Zahradní slavnost

Zahradní slavnost

Datum: 27. června 2023 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Ze života školy

Číst dále

Pestrý život ve školní zahradě II

Datum: 15. června 2023 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Výuka , Ze života školy

V příloze se můžete podívat na společně vytvořenou prezentaci fotografií, ve které je zachycena školní zahrada z pohledu žáků třídy 7.B.

Číst dále

Seznam přijatých dětí do MŠ

Datum: 17. května 2023 Autor: Kuzní­ková, PaedDr. Kategorie: Mateřská škola , Oznámení rodičům , Ze života školy

Základní škola a Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Třebízského 523, okres Mělník, příspěvková organizace se sídlem Třebízského 523, Kralupy nad Vltavou, PSČ 27801 Č. j.: ZŠaMŠKpy /336/2023 Datum: 17. 5. 2023 ROZHODNUTÍ  o přijetí dětí k předškolnímu vzdělávání od školního roku 2023/2024 Ředitelka základní školy, jejíž činnost vykonává Základní škola a Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Třebízského 523, okres Mělník ...

Číst dále

Pozvánka na zahradní slavnost

Datum: 12. května 2023 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Oznámení rodičům , Ze života školy

Srdečně zveme všechny rodiče, žáky, děti a příznivce školy na tradiční zahradní slavnost v pátek 23. 6. 2023 od 16:00 Na co se můžete těšit: - tanec s příběhem Doctor Dancer (tančit mohou všichni účastníci) - tvoření s pedigem v letní učebně - ochutnávky z kroužku vaření - zábavné odpoledne s deváťáky občerstvení zajištěno školní jídelnou

Číst dále

Střípky z matematiky a fyziky

Datum: 12. května 2023 Autor: Kuzní­ková, PaedDr. Kategorie: Oznámení rodičům , Ze života školy

V letošním školním roce jsme kromě jiných soutěží organizovali i školní kola matematické a fyzikální olympiády, kde jsme v okresních kolech následně získali velmi pěkná umístění. V okresním kole matematické olympiády pro 5. třídy jsme získali 3. (Mariana Holinková), 4. (Tomáš Charvát a Jan Šafránek) a 5. místa (Richard Kvarta). Okresní kolo pro 8. ročník naše škola vyhrála (Petr Mareš) a v fyzikální olympiádě jsme se umístili na 2. místě( ...

Číst dále

Matematická Soutěž – MaSo – MFF KU Praha

Datum: 12. května 2023 Autor: Kuzní­ková, PaedDr. Kategorie: Oznámení rodičům , Ze života školy

Matematická Soutěž – MaSo – MFF KU Praha Ve středu 10. května proběhla na jedenácti místech v osmi městech České republiky matematická soutěž MaSo pořádaná Matematicko-fyzikální fakultou Univerzity Karlovy. S náročnými úlohami a strategií hry si v tomto ročníku poradil také tým „Třebíci“ složený z žáků 8. ročníků Základní školy Třebízského v Kralupech nad Vltavou ve složení Kristýna Königová, Petr Mareš, Matěj Blahůšek a David ...

Číst dále

Rozhodnutí o přijetí do 1. třídy ve školním roce 2023-2024

Datum: 25. dubna 2023 Autor: Kuzní­ková, PaedDr. Kategorie: Oznámení rodičům , Ze života školy

Základní škola a Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Třebízského 523, okres Mělník, příspěvková organizace se sídlem Třebízského 523, Kralupy nad Vltavou, PSČ 27801 Č. j.: ZŠaMŠKpy/297/2023 Datum: 25.4.2023 ROZHODNUTÍ  o přijetí žáků k základnímu vzdělávání od školního roku 2023/2024 Ředitelka základní školy, jejíž činnost vykonává Základní škola a Mateřská škola Kralupy nad Vltavou, Třebízského 523, okres Mělník jako věcně a ...

Číst dále

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

Datum: 14. března 2023 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Ze života školy

Číst dále

Lyžařský výcvikový kurz

Lyžařský výcvikový kurz

Datum: 14. března 2023 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Oznámení rodičům , Ze života školy

mrkněte na foto ...

Číst dále

Projekt "Veselé zoubky" v prvních třídách

Projekt "Veselé zoubky" v prvních třídách

Datum: 1. března 2023 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Ze života školy

Číst dále

Zkoušky na nečisto - 31. 1. 2023

Datum: 14. února 2023 Autor: Kuzní­ková, PaedDr. Kategorie: Oznámení rodičům , Ze života školy

V úterý 31. ledna se sešli zájemci z řad žáků devátých tříd, kteří se připravují na zkoušky z českého jazyka a matematiky, aby si ověřili svoje znalosti ve zkuškách tzv. nanečisto. Simulovali jsme vše tak, jak to bude vypadat naostro.

Číst dále

Zajímavá hodina dějepisu a nj

Datum: 13. února 2023 Autor: Kuzní­ková, PaedDr. Kategorie: Ze života školy

Víte, proč se na nacistických propagandistických plakátech objevovali studenti a děti? A co mají společného plakáty Německé říše, Sovětského svazu a KLDR? Naši deváťáci už to vědí. Propojili jsme hodinu dějepisu s německým jazykem a ponořili jsme se do zkoumání propagandistických plakátů. Žáci pomocí slovníků přeložili texty a prozkoumali použité jazykové prostředky. Díky překladu a analýze grafického obsahu se pak mohli pustit do zkoumání ...

Číst dále

Vánoční akademie

Vánoční akademie

Datum: 22. prosince 2022 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Ze života školy

Číst dále

Slavnostní otevření školní kuchyně

Slavnostní otevření školní kuchyně

Datum: 22. prosince 2022 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Ze života školy

Číst dále

Návštěva Vídně

Návštěva Vídně

Datum: 12. prosince 2022 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Ze života školy

Číst dále

Adventní jarmark

Adventní jarmark

Datum: 12. prosince 2022 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Ze života školy

Číst dále

Mikuláš ve škole

Mikuláš ve škole

Datum: 12. prosince 2022 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Ze života školy

Číst dále

Škola je změna

Škola je změna

Datum: 16. září 2022 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Oznámení rodičům , Ze života školy

Letošní školní rok jsme zahájili až v pondělí 5. 9. 2022 na zahradě školy a ne v naší krásné aule, jak jsme byli vždycky zvyklí. Zahrada ale měla taky svoje kouzlo, počasí nám přálo, a tak žáci hledali svoje třídní učitele nebo si učitelé hledali svoje žáky, hlavně paní učitelky hledaly naše malé prvňáčky, které jsme pak slavnostně přivítali i s panem starostou Ing. Markem Czechmanem. Proč tato změna? Během prázdnin, které začaly o 14 dní ...

Číst dále

Vyhlášení ředitelského volna na 1. 9. a 2. 9. 2022

Datum: 3. srpna 2022 Autor: Kuzní­ková, PaedDr. Kategorie: Oznámení rodičům , Ze života školy

Vyhlášení ředitelského volna Vyhlašuji tímto ředitelské volno ve čtvrtek dne 1. 09. 2022 a v pátek 2. 09. 2022 z technických důvodů podle § 24, odst. 2 zákona 561/2004 Sb. Školní rok 2022/2023 bude zahájen v pondělí 5. 9. 2022 v 8.00 hodin v budově základní školy Provoz školní družiny ani školního klubu nebude zajištěn

Číst dále

Zvýšili jsme zabezpečení webu

Datum: 2. června 2022 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Oznámení rodičům , Ze života školy

Náš web nyní běží na protokolu https. Prosíme opravte si odkazy, dostanete se na web rychleji.

Číst dále