Ze života školy

  • ZŠ Třebízského v síti

Vyhlášení ředitelského volna na 1. 9. a 2. 9. 2022

Datum: 3. srpna 2022 Autor: Kuzní­ková, PaedDr. Kategorie: Oznámení rodičům , Ze života školy

Vyhlášení ředitelského volna Vyhlašuji tímto ředitelské volno ve čtvrtek dne 1. 09. 2022 a v pátek 2. 09. 2022 z technických důvodů podle § 24, odst. 2 zákona 561/2004 Sb. Školní rok 2022/2023 bude zahájen v pondělí 5. 9. 2022 v 8.00 hodin v budově základní školy Provoz školní družiny ani školního klubu nebude zajištěn

Číst dále

Bleskový sběr papíru

Datum: 2. června 2022 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Oznámení rodičům , Ze života školy , TESTe

Od pondělí 13.6. do středy 15.6. proběhne poslední sběr papíru v tomto školním roce.

Číst dále

Zvýšili jsme zabezpečení webu

Datum: 2. června 2022 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Oznámení rodičům , Ze života školy

Náš web nyní běží na protokolu https. Prosíme opravte si odkazy, dostanete se na web rychleji.

Číst dále

Ukončení školního roku 17. 6. 2022

Datum: 23. května 2022 Autor: Kuzní­ková, PaedDr. Kategorie: Oznámení rodičům , Oznámení rodičům , Oznámení rodičům , Ze života školy , Fotogalerie , Mateřská škola

Vážení rodiče, v souladu s § 24 odst. 3 zákona č. 561/2004 SAb. O předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) ve znění pozdějších předpisů povoluje z důvodu celkové rekonstrukce ektrorozvodů a elektroinstalace v budově školy a rekonstrukce školní jídelny MŠMT pod č.j. MSMT-3099/2022-2 povoluje změnu v organizaci školního roku 2021/22 a souhlasí s ukončením školního roku dne 17. 6. 2022 PaedDr. Dagmar ...

Číst dále

Mikuláš ve škole

Mikuláš ve škole

Datum: 10. prosince 2021 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Ze života školy

Číst dále

Pobyt žáků z polské spřátelené základní školy V ZŠ Třebízského

Pobyt žáků z polské spřátelené základní školy V ZŠ Třebízského

Datum: 11. října 2021 Autor: Kuzní­ková, PaedDr. Kategorie: Oznámení rodičům , Ze života školy

Pobyt žáků z polské spřátelené základní školy V ZŠ Třebízského Ve dnech 5.- 8.10.2021 přivítala naše škola skupinu 14 žáků a 3 jejich učitele, včetně ředitelky školy ze spřátelené základní školy z Polska ze Slupi Wielkiej, jejímž zřizovatelem je partnerské město Šroda Wielkopolska. Se zmiňovanou školou jsme navázali spolupráci formou výměnných pobytů v roce 2019, kdy naši žáci navštívili Polsko. Polští hosté byli ubytováni v rodinách ...

Číst dále

NOVÉ DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ U TŘEBÍKA

Datum: 11. října 2021 Autor: Kuzní­ková, PaedDr. Kategorie: Oznámení rodičům , Ze života školy

NOVÉ DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ U TŘEBÍKA Středa 22.9.2021 se stala výjimečným dnem nejen pro středočeské město Kralupy nad Vltavou, ale především pro kralupskou MŠ a ZŠ Třebízského. V tento den došlo ve školním areálu zmiňované základní školy k otevření nového dopravního hříště, které bylo vybudováno v průběhu letních prázdnin jako součást 1. etapy projektu s názvem Modernizace sportovních ploch v ZŠ Třebízského. Dopravní hřiště ...

Číst dále

Slavnostní otevření dopravního hřiště

Slavnostní otevření dopravního hřiště

Datum: 22. září 2021 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Ze života školy

Číst dále

Zahradní slavnost - projekt

Zahradní slavnost - projekt "Děti dětem"

Datum: 29. června 2021 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Projekty , Ze života školy

Číst dále

Celoškolní projekt

Celoškolní projekt "Třebíkova šifra"

Datum: 29. června 2021 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Projekty , Výuka , Ze života školy

Číst dále

Jak bude probíhat testování?

Datum: 9. dubna 2021 Autor: Admin Kategorie: Ze života školy

Koukněte se na video. Testování našich žáků bude probíhat úplně stejně. Tak jako ve videu budeme používat LEPU testy, které jsou jednoduché pro manipulaci a zvládnou to i žáci prvních a druhých ročníků. Samotestování proběhne každé pondělí a čtvrtek před výukou.

Číst dále

Pracovní příležitost

Datum: 11. května 2020 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Ze života školy

Hledáme vzhledem k navýšení počtu tříd posilu do našeho učitelského sboru kvalifikovanou učitelku/e 1. stupně s možným nástupem již od 1.8.2020. Škola je umístěna v klidné lokalitě, disponuje krásným divadelním sálem a velkou zahradou. Nabízíme zaměstnanecké benefity a možnost dalšího vzdělávání. Nabídky zasílejte na e-mail: kuznikova@trebizskeho.cz, tel.: 311 284 902, 608 263 259.

Číst dále

Pracovní příležitost

Datum: 11. května 2020 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Ze života školy

Přijmeme do pracovního poměru školníka. Nástup 1.7.2020. Nabízíme k dispozici pěkný, slunný, částečně vybavený, služební byt 2+1 se zahrádkou v areálu školy. Škola je umístěna v klidném místě ve vilové čtvrti se vstřícným pracovním kolektivem. Nabídky zasílejte na e-mail: kuznikova@trebizskeho.cz, tel.: 311 284 902, 608 263 259.

Číst dále

Provozní podmínky školy v souvisolsti s přítomností žáků 9. ročníku ve škole

Datum: 4. května 2020 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Oznámení rodičům , Ze života školy

Ochrana zdraví a provoz základní školy do konce školního roku 2019 – 2020 – 9. ročník Cesta do školy a ze školy Při cestě do školy a ze školy se na žáky vztahují obecná pravidla chování stanovená krizovými opatřeními, zejména: Zakrytí úst a nosu ochrannými prostředky (dále jen „rouška“). Dodržení odstupů 2 metry v souladu s krizovými nebo mimořádnými opatřeními (není tedy nutné např. u doprovodu žáka/členů společné ...

Číst dále

Hodina moderní chemie

Hodina moderní chemie

Datum: 11. února 2020 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Ze života školy

Číst dále

Předškoláček 23.1.2020

Předškoláček 23.1.2020

Datum: 24. ledna 2020 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Ze života školy

Číst dále

Práce žáků I.B s tablety v hodině matematiky

Práce žáků I.B s tablety v hodině matematiky

Datum: 24. ledna 2020 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Výuka , Ze života školy

Číst dále

Ochutnávka exotického ovoce

Ochutnávka exotického ovoce

Datum: 24. ledna 2020 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Výuka , Ze života školy

Číst dále

Chemická road show

Chemická road show

Datum: 15. ledna 2020 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Výuka , Ze života školy

Číst dále

Vánoční akademie na téma Anděl Páně

Vánoční akademie na téma Anděl Páně

Datum: 18. prosince 2019 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Ze života školy

Číst dále

Exkurze do Vídně

Exkurze do Vídně

Datum: 5. prosince 2019 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Ze života školy

Číst dále

Program první pomoci pro žáky 1.-9. ročníků

Program první pomoci pro žáky 1.-9. ročníků

Datum: 5. prosince 2019 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Projekty , Ze života školy

Číst dále

Exkurze do Drážďan

Exkurze do Drážďan

Datum: 4. prosince 2019 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Fotogalerie , Ze života školy

Číst dále

Výměnný pobyt žáků

Výměnný pobyt žáků

Datum: 26. listopadu 2019 Autor: Kuzní­ková, PaedDr. Kategorie: Ze života školy

Ve dnech 19. 11. - 22. 11. 2019 proběhl výměnný pobyt našich 15 žáků ve polské základní škole Slupia Wielka.

Číst dále

30 let sametové revoluce - beseda

30 let sametové revoluce - beseda

Datum: 25. listopadu 2019 Autor: Kuzní­ková, PaedDr. Kategorie: Oznámení rodičům , Ze života školy

V pondělí 29. 11. 2019 proběhla v naší škole beseda s prvním polistopadovým starostou města Kralup nad Vltavou Mgr. Pavlem Ryntem - zároveň aktivním účastníkem.

Číst dále

Záložka do knihy spojuje školy

Záložka do knihy spojuje školy

Datum: 21. října 2019 Autor: Kuzní­ková, PaedDr. Kategorie: Oznámení rodičům , Ze života školy

Zapojejí našich žáků do 10. ročníku mezinárodního projektu Žáci 7.A a 8.A pracovali na projektu, který pořádá Slovenská pedagogická knižnica v Bratislave a Knihovna Jiřího Mahena v Brně. Cílem projektu je navázání kontaktů mezi českými a slovenskými základními školami a podpora čtenářství prostřednictvím výměny záložek do knih. Žáci tvořili v rámci projektu záložky do knih, na nichž libovolnou technikou ztvárnili projektové téma „List za ...

Číst dále

Adaptační kurz

Datum: 20. září 2019 Autor: Šulc, Mgr. Kategorie: Oznámení rodičům , Školní výlety , Ze života školy

Milí rodiče, máme za sebou 4 společné dny. Odehráli jsme táborovou hru,užili si noční bojovku i diskotéku. Byli jsme na delší procházce v Plasech, vytvořili si třídní pravidla a včera jsme dostali spoustu užitečných rad,jak zvládnout úspěšně projít druhým stupněm. A mezitím jsme každý den sportovali. Počasí nám moc nepřálo,ale zvládli jsme to. Bylo to fajn.:)

Číst dále

Aktivní škola

Datum: 17. září 2019 Autor: Kuzní­ková, PaedDr. Kategorie: Oznámení rodičům , Ze života školy

Naše ZŠ a MŠ Třebízského v letošním školním roce získala díky vedení školy možnost účastnit se dvou projektů „Dobrá škola 2“ a opět „Šablony II pro Třebízského“, oba financované z evropských fondů. Jsou určeny pro rozvoj mateřské školy, základní školy, školní družiny a školního klubu. Součástí těchto projektů je materiální podpora výuky včetně mobilních technologií, pokračování v doučování žáků ohrožených školním ...

Číst dále

Pozdrav z adaptačního kurzu

Datum: 17. září 2019 Autor: Šulc, Mgr. Kategorie: Oznámení rodičům , Školní výlety , Ze života školy

Milí rodiče, cesta proběhla hladce,ubytovali jsme se podle našich představ,jídlo je zatím výborné. Včera jsme začali hrát táborovou hru,vychovatelé jsou moc fajn,některé známe i z dřívějška. Dokonce i s našimi učiteli se to dá vydržet,takže je vše v pořádku. Vaše 6.ABC

Číst dále