Soutěže

  • ZŠ Třebízského v síti

Do nadstavby vstoupili florbalisté z prvního místa a opět vítězně

Datum: 27. ledna 2020 Autor: Šulc, Mgr. Kategorie: Soutěže

V rámci RŠFL naši hráči v posledním kole základní části porazili po vyrovnaném boji ZŠ Komenského Kralupy 3:2 a s bilancí 7 vítězství ze 7 utkání, při skóre 48:14 tuto kralupskou skupinu vyhráli. V rámci nadstavby se navzájem utkají nejlepší 4 týmy proti sobě a nejhorší 4 týmy proti sobě v kralupské i v mělnické skupině a celé soutěž vyvrcholí vyřazovacím playoff, ve kterém se střetnou nejlepší 4 týmy z každé skupiny. V prvním utkání ...

Číst dále

Naše škola je stále na čele florbalové RŠFL

Datum: 16. ledna 2020 Autor: Šulc, Mgr. Kategorie: Soutěže

V utkáních 5. a 6.kola regionální ligy škol ve florbalu si žáci ZŠ Třebízského udrželi letošní neporazitelnost. Odnesli to 2 největší konkurenti v boji o čelo tabulky - ZŠ Gen. Klapálka naši hráči porazili 5:3 a následně i ZŠ Velvary 6:3. Blahopřejeme členům školního týmu k prozatímním skvělým výkonům a zároveň věříme, že se jejich výkonnost udrží na stále stejně vysoké úrovni i v dalších kolech ligy.

Číst dále

Naše mladé naděje získaly první zkušenosti s florbalem

Naše mladé naděje získaly první zkušenosti s florbalem

Datum: 19. prosince 2019 Autor: Šulc, Mgr. Kategorie: Soutěže

V rámci soutěže ČEPS CUP uspořádala naše škola okresní kolo pro žáky 1.stupně. Za účasti 4 škol vybojovali naši žáci 3.místo, přičemž pro více než polovinu z nich to byla vůbec první zkušenost s florbalem. Jejich výkony měly vzestupnou tendenci a po úvodních porážkách 1:4 se ZŠ 28.října Kralupy a 2:8 se ZŠ 28.října Neratovice v posledním utkání předvedli naši žáci proti ZŠ Dolany fantastický výkon a deklasovali soupeře po výsledku 11:0.

Číst dále

Florbalisté naší školy v rámci RŠFL přehráli další dva soupeře rozdílem třídy

Datum: 16. prosince 2019 Autor: Šulc, Mgr. Kategorie: Soutěže

Florbalový tým ZŠ Třebízského v rámci Regionální školní florbalové ligy rozdrtil ZŠ Obříství 10:0, následně i Dvořákovo gymnázium Kralupy 12:1 a po 4 odehraných kolech se spolu se ZŠ Generála Klapálka drží na čele letošního ročníku soutěže bez ztráty bodu s úctyhodným skóre 34:6. K dalším utkáním florbalisté nastoupí 9.ledna proti ZŠ Generála Klapálka a ZŠ Velvary.

Číst dále

Florbalová liga základních škol byla úspěšně zahájena

Datum: 9. prosince 2019 Autor: Šulc, Mgr. Kategorie: Soutěže

V úvodních dvou utkáních regionální florbalové ligy základních škol podal školní tým výborný taktický výkon, podpořený skvělým pohybem, napadáním a nechyběla ani herní kreativita. Odměnou bylo úvodní vítězství proti ZŠ Václava Havla 7:4 a následné vítězství proti ZŠ Veltrusy 5:1. RŠFL bude pokračovat 12.prosince zápasy proti ZŠ Obříství a DG Kralupy.

Číst dále