Aktuality

 • ZŠ Třebízského v síti

MLADÍ FLORBALISTÉ SE V ZÁKLADNÍM KOLE NEZTRATILI A POSTUPUJÍ DO OKRESNÍHO KOLA

Datum: 8. listopadu 2023 Autor: Kuzní­ková, PaedDr. Kategorie: Oznámení rodičům

Ve čtvrtek 2.listopadu se naši florbalisté v kategorii 7.ročník a mladší zúčastnili místního (oblastního) kola na Mělníku. V neuvěřitelně vyrovnaném turnaji nakonec obsadili 3.místo s celkovým počtem 5 bodů a vybojovali si postup do okresního kola, které proběhne 23.11.2023, taktéž na Mělníku. V úvodním utkání naše škola porazila Gymnázium Jana Palacha Mělník 4:1, následně podledla ZŠ Mšeno 0:1 a remizovala 2:2 se ZŠ Mělník - Pšovka a 1:1 se ZŠ Veltrusy. Od 1.místa náš tým dělil jen 1 bod. Držíme palce v okresním kole.

Mgr. Martin Šulc

Galerie

13 fotografií

 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu