Aktuality

 • ZŠ Třebízského v síti

Škola je změna

Datum: 16. září 2022 Autor: Krejčiříková, Mgr. Kategorie: Oznámení rodičům , Ze života školy

Letošní školní rok jsme zahájili až v pondělí 5. 9. 2022 na zahradě školy a ne v naší krásné aule, jak jsme byli vždycky zvyklí. Zahrada ale měla taky svoje kouzlo, počasí nám přálo, a tak žáci hledali svoje třídní učitele nebo si učitelé hledali svoje žáky, hlavně paní učitelky hledaly naše malé prvňáčky, které jsme pak slavnostně přivítali i s panem starostou Ing. Markem Czechmanem.
Proč tato změna? Během prázdnin, které začaly o 14 dní dříve než v ostatních školách.
17. června vystřídaly hlasy žáků zvuky vydávané dělníky, kteří nastoupili, aby stihli rekonstrukci elektro rozvodů ve všech prostorách naší školy od sklepů až po půdu. Než jsme ale pustili dělníky do tříd, kabinetů a chodeb, museli jsme sbalit všechny pomůcky do krabic a společně se všemi lavicemi, židlemi, skříněmi a vůbec vším, co bylo k máni prostřednictvím stěhovací služby odnosit do naší tělocvičny a mohla začít první etapa, která zahrnovala rekonstrukci tříd, chodeb, záchodů, kabinetů, šaten, aby se žáci měli kam vrátit po prázdninách. A světe div se, vše se povedlo. Samozřejmě se vyskytují ještě nějaké „mouchy“, které se musí vychytat, ale učíme v krásných nových prostorách.
A mohla začít druhá etapa, která zahrnuje proměnu celé naší kuchyně, jídelny, tělocvičny a všech prostor, které je obklopují, stejně tak naše aula se technicky zmodernizuje. Tato část je oddělena od prostor pro žáky a měla by nám sloužit pravděpodobně na konci listopadu.

Rekonstrukce kuchyně a jídelny způsobila, že jsme museli hledat prostory, kam se uchýlí kuchařky, aby mohly vařit pro naše žáky. Azyl jsme nakonec našli v restauraci Chemik, která je naštěstí poměrně blízko naší školy. Pronajali jsme si kuchyň i restauraci a kuchařky mohly začít i v těchto složitých podmínkách vařit chutná jídla. Sice jsme schopni vařit jen jedno jídlo, ale je to dočasné. Vydržme a budeme odměněni novými krásnými prostorami v naší škole. Za vše vděčíme našemu zřizovateli – Městu Kralupy nad Vltavou v čele s panem starostou Ing. Markem Czechmanem.

PaedDr. Dagmar Kuzníková, ředitelka školy

Galerie

83 fotografií

 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu
 • Bez názvu

  Bez názvu